Personel Seçme ve Yerleştirme
Albayraklar Personel Danışmanlık Hizmetleri, işe alım süreçlerinizde firmanıza özel, müşteri odaklı çözümler sunuyor, ihtiyaç ve hedeflerinizi anlayarak süreçlerimizi yürütüyoruz. Geniş aday havuzumuzdaki güncel aday özgeçmişlerinden, sektör deneyimli danışmanlarımızın yetkinlik bazlı mülakatları sonucunda doğru kişilere en kısa zamanda ulaşmanızı sağlıyoruz.
Toplu İşe Alım
Dönemsel olarak çalışacak ve gruplar halinde yapılan fazla sayıda eleman istihdamlarında çözüm ortağınız olarak yanınızdayız.
Dönemsel / Proje Bazlı İş Gücü İstihdamı
Müşterilerimizin, norm kadrolarına ilave olarak ihtiyaç duydukları outsource personeli, belirli veya belirsiz bir süre için Albayraklar Personel Danışmanlık Hizmetleri bordrosu üzerinden kiralaması şeklinde bir hizmettir. Albayraklar Personel Danışmanlık Hizmetleri, bordrosunda şirketinizde görev yapacak çalışanların her türlü özlük işlemlerinin yasal işveren sıfatıyla eksiksiz ve zamanında yerine getirilmesiyle sorumludur. Albayraklar Personel Danışmanlık Hizmetleri bordro uygulamaları ve özlük işlemleri konusunda uzmanlaşmış ekibi ile sizlere piyasada ulaşabileceğiniz en yüksek hizmet kalitesini, en rekabetçi hizmet koşulları ile sunar.

personel