Albayraklar Temizlik tarafından Entegre Tesis Yönetimi hizmetleri ile birlikte veya ayrı olarak sunulan temizlik hizmetleri, AVM’lerden sitelere kadar pek çok farklı kamusal alanda gerçekleştirilmektedir.

Temizliğe; sadece hastaneler gibi hijyenin "olmazsa olmaz" sayıldığı yerlerde değil; ofislerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda, binaların dış cephelerinde, çevrelerinde, endüstriyel ve bilgi işlem merkezleri gibi teknik ortamlarda da gereksinim duyulmaktadır.

Albayraklar Temizlik; temizlik hizmeti verdiği işletmedeki çalışanların beklentilerini karşılamakla birlikte, taşınır ve taşınmazların dayanıklılığını artırıp, imaj ve estetik olarak değerlerini yükselterek, "Housekeeping" hizmetine farklı bir bakış açısı getirmektedir.

Albayraklar Temizlik’in temizlik hizmetleri alanındaki başarısının ardında; birbirinden farklı ihtisas gerektiren referansların yanı sıra, uluslararası "Know-How", kaliteli temizlik ekipman ve ürünleri, profesyonel kadrolar, titiz bir çalışma ve denetim anlayışı yatmaktadır.

Kamu Bina Temizliği
Hastane Temizliği
AVM Temizliği
Okul Temizliği
Fabrika Temizliği
İnşaat Sonrası Temizlik
Zemin Cilalama
Ofis Temizliği
Dış Cephe ve Cam Temizliği
Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmetleri
Temizlik Personeli Temini

tem-hizmetleri