KURUMSAL

Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden Güvenlik alanında dünya standartlarına uygun olarak optimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

KURUMSAL

VİZYON – MİSYON

VİZYON
Albayraklar Güvenliğin temel hedefi; kişisel ve kurumsal koruma ve güvenlik hizmeti sağlayan kadroların, görevlerine etkin ve etkili olarak yerine getirerek, terörizm, hırsızlık, mal hasarları, beyaz yaka suçları bilginin kötüye kullanılması ve mali bilginin suistimali gibi genel veya özel alanlarda güvenlik açısından tehdit oluşturan giderek çeşitliliği artan veya yoğunlaşan risklerin ortadan kaldırılmasında yardımcı olmaktır.
MİSYON
Güvenlik hizmet sunumunda yurt içinde ve yurt dışında araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla önderlik etmeyi hedefleyen kurumumuz, güvenlik konusunda şirketimizde oluşmuş bilgi birikimi ile Türkiye’deki özel güvenlik sektörünün gelişimine katkıda bulunacak şekilde resmi makamlara ve diğer kuruluşlarla çalışmalar gerçekleştirmektedir.Türkiye’nin özel güvenlik stratejileri ve eğitimleri konusundaki ihtiyacını,uluslararası düzeyde ve profes-yonel iş kuralları çerçevesinde karşılamak üzere faaliyet gösteren Albayraklar Güvenlik eğitim kurumları ile iş birliği oluşmuştur.

vizyon

KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir. Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir. Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.

kalite

SERTİFİKALARIMIZ

sertifika